A A

 

znaczek 1024x652

 

Bezpłatny pakiet dydaktyczny dla nauczycieli

 

„Przedsiębiorczość na planszy”

 

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej zaprasza nauczycieli przedmiotu podstawy przedsiębiorczości i/lub przedmiotów ekonomicznych ze szkół ponadpodstawowych do zgłaszania chęci otrzymania bezpłatnego pakietu materiałów dydaktycznych „Przedsiębiorczość na planszy” zawierającego 6 egzemplarzy gry planszowej i 4 konspekty lekcji z zakresu działalności gospodarczej oraz przewodnik metodyczny dla nauczyciela.

Zainteresowani nauczyciele proszeni są o przesyłanie w terminie do 20 września 2021 r. skanu dokumentów zgłoszeniowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie oryginałów na adres: Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej, ul. Legionów 126, 81-472 Gdynia z dopiskiem „Gra na start!”. Liczba pakietów jest ograniczona. Z nauczycielami wybranymi do otrzymania pakietu skontaktujemy się mailowo do dnia 30 września 2021 r. Pakiety będą dystrybuowane od 1 października 2021 r.

[Dokumenty zgłoszeniowe] znajdują się w załączeniu. Można je również pobrać ze strony projektu: https://www.skef.pl/projekty/projekt-gra-na-start-edukacja-przedsiebiorcza-mlodziezy-z-wykorzystaniem-planszowej-gry-edukacyjnej/

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Kołodziejczyk (kierownik projektu): tel. 695-981-036 lub 58 624-98-72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Pakiet „Przedsiębiorczość na planszy” powstał w ramach projektu „Gra na start! Edukacja przedsiębiorcza młodzieży z wykorzystaniem planszowej gry edukacyjnej” realizowanego przez Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.