A A

 

Jak co roku szkoły mają też przed sobą nowe zadania związane z polityką oświatową Państwa. Kierunki jej realizacji dotyczą między innymi samodzielności, kreatywności i innowacyjności uczniów i uczennic. Ważnym filarem jest także wychowanie do wartości, kształtowanie postaw oraz działania związane z edukacją zdalną.

Programy, które Centrum Edukacji Obywatelskiej uruchamia w roku szkolnym 2020/2021, przygotowaliśmy tak, aby pomagały szkołom odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości. Ich realizacja będzie możliwa w różnych warunkach pracy szkoły (również online) i pozwala skutecznie angażować uczniów i uczennice w aktywności lokalne, życie szkoły, a przede wszystkim w prowadzone lekcje. Proces uczenia się staje się dzięki temu bardziej efektywny, a młodzi ludzie szybciej i pełniej się rozwijają.

Tak jak Państwo skupiamy się na dostarczaniu szkołom wartościowego wsparcia ułatwiającego efektywne nauczanie. Wierzymy, że w obliczu tak wielu wyzwań warto połączyć siły w działaniach skierowanych do nauczycieli i nauczycielek, a także dyrektorów i dyrektorek.
Prowadzimy w tej chwili nabór do naszych programów na rok 2020/2021.

Nasza propozycja programowa na ten rok szkolny (linki do poszczególnych programów oraz ich opis) znajduje się tutaj: https://ceo.org.pl/rekrutacja.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Centrum Edukacji Obywatelskiej

Ania Sokolnicka
Szefowa zespołu narzędzi internetowych

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ceo.org.pl