A A

 

Czy wy również czujecie, że żyjemy teraz niemal z dnia na dzień? Niepewność jutra przeraża. Boimy się o nasze zdrowie, pracę, finanse, edukację... Nasze dzieci to czują....Jak pomóc maluchom (i starszym dzieciom również) przetrwać ten czas?

W dodatku dom, który dotychczas kojarzył się z odpoczynkiem, staje się miejscem pracy rodziców, miejscem nauki. Mama i tata nie mają czasu na zabawę, są zdenerwowani, smutni. Mały, dziecięcy świat stanął na głowie.


MSDCN Wydział w Płocku oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych DELTA zapraszają rodziców na bezpłatne spotkanie online "Spokojnie! To tylko eMOCje, czyli jak pomóc dziecku odnaleźć się w pandemicznej rzeczywistości". Na pytania rodziców odpowiedzą Elżbieta Lemańska i Aneta Przedlacka, specjalistki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Warsztaty odbędą się 10 listopada w godz. 16.30-18.00.

Zgłoszenia udziału można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez wiadomość na profilu Facebook. Specjalistki będą odpowiadały na pytania zadawane przez Rodziców na czacie.
Uwaga! Na pierwsze pytania Rodziców będziemy odpowiadać również sukcesywnie na naszym profilu FB MSCDN Wydział w Płocku. Piszcie! Razem przetrwajmy ten czas!