A A

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatami Mazowieckiej Policji skierowanymi do: rodziców, opiekunów i uczniów, związanymi z sytuacją epidemiologiczną.

Czytaj więcej...

PrezentacjaaaJak koordynować kształcenie na odległość, co należy do obowiązków dyrektorów i nauczycieli, jak realizować podstawę programową w warunkach domowych, jak zwiększyć efektywność zdalnej nauki, w jaki sposób zaplanować czas dziecka w domu oraz z jakich narzędzi i materiałów korzystać – na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź w poradniku MEN przygotowanym dla nauczycieli, dyrektorów, uczniów i rodziców.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z wytycznymi MKO dotyczącymi m.in. przygotowywania przez nauczycieli materiałów dydaktycznych do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Czytaj więcej...

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Czytaj więcej...